17 listopada 2019 r. Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

  Jesteśmy wdzięczni, że odwiedzacie naszą stronę internetową    
Z ŻYCIA SZKOŁY
Aktualności
Wydarzenia 2018 - 2019
Wydarzenia 2017 - 2018
Wydarzenia 2016 - 2017
Wydarzenia 2014 - 2016
Ciekawe lekcje
Konkursy
 
FILMY Z IMPREZ SZKOLNYCH
Śniadanie Daje Moc
Światowy Dzień Zwierząt
Zabawa choinkowa
Choinka przedszkolaków
Dzień Babci i Dziadka
Wizyta w gminnej bibliotece
Konkurs kolęd
Gmina Wodynie czyta dzieciom
Pięciolatki z naszego przedszkola podczas prac nad projektem eTwinning
Santa - projekt eTwinning
Śniadanie Daje Moc
Próbna ewakuacja w Zespole Szkół w Wodyniach
Trening z naszym gościem - Piotrem Gruszką
Rok szkolny 2015 - 2017
 
RODZICE DZIECIOM
Piknik rodzinny 2015
Piknik rodzinny 2014
 
Przyjaciele szkoły
Podziękowanie dla wspierających akcję wolontariatu
Podziękowanie dla współorganizatorów VII Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II
 
 


MENU
Strona główna
Informacje ogólne
Grono pedagogiczne
Rys historyczny
Dane kontaktowe
Rejestr petycji
Dokumenty
 
Ochrona danych
Ochrona danych w naszej szkole
 
PRZEDSZKOLE
 
SZKOŁA PODSTAWOWA
Władysław Łokietek - patron
 
Ogłoszenia dla rodziców
Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2019/2020
Listy kandydatów zakwalifikowanych w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020
Listy kandydatów przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020
Wyprawka na rok szkolny 2019/2020
Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2019/2020
Wspólnie zadbamy o rozwój naszych dzieci
Olimpiada Informatyczna Juniorów
Od kodowania do programowania
 
Ogłoszenia dla uczniów
Informatyka
 
 


 
Wydarzenia 2018 - 2019
 
 

 

Wybierz kategorie:

Gminny konkurs języka angielskiego

Dnia 4 kwietnia 2019 roku odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 27 uczniów z trzech placówek naszej gminy...

 

 

 

 

 


Laureaci w kategorii IV-VI szkoła podstawowa:

  1. Sebastian Kielak – Wodynie
  2. Aleksander Cizio – Wodynie
    Kuba Karpiński – Ruda Wolińska
  3. Oliwia Rogala – Wodynie

Laureaci w kategorii VII, VIII i III gimnazjum:

  1. Oliwia Urbanek – Seroczyn
  2. Dominika Wysocka – Seroczyn
    Julia Sabak – Wodynie
    Alicja Miszta - Seroczyn
  3. Mateusz Michalczyk – Ruda Wolińska

Pozostałe osoby otrzymały nagrody pocieszenia:

  1. Liliana Składanowska
  2. Bartłomiej Adamiak
  3. Kamil Kluska
  4. Kinga Piwowarczyk
  5. Cezary Kuźma
  6. Oliwier Próchnicki
  7. Oliwia Płatkowska
  8. Maja Śledź
  9. Patrycja Redosz
  10. Magdalena Cizio
  11. Klaudia Jóźwiak
  12. Karolina Pawlak
  13. Grzegorz Płatkowski
  14. Amelia Kublik
  15. Natalia Kluczek
  16. Anna Eleryk
  17. Julia Płatkowska
  18. Karol Skóra

Jury: Edyta Dębowska, Agata Waszczak, Magdalena Pietrasik

Nagrody ufundowała Gminna Biblioteka w Wodyniach oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wodyniach.

 

Opracowanie: Edyta Dębowska




< powrót


 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR